NAJLEPSZE KONTA FIRMOWE

Poszukujesz konta bankowego dla firmy? W naszej ofercie znajdziesz najlepsze konta, rachunki bankowe dla firmy takich czołowych polskich banków internetowych jak: mBank (mBiznes), Inteligo (konto firmowe), Bank BPH (pakiety Harmonium), MultiBank (MultiKonto Business Class). Główne plusy takiego takich kont bankowych dla firmy to: wysokie oprocentowanie, darmowe wypłaty z bankomatów, bezpłatne przelewy do ZUS i US, dostęp do konta 24 godziny na dobę przez telefon, SMS, Internet, WAP i wiele innych zalet...

Konta bankowe firmowe - Nasz ranking:
1) Inteligo - Konto firmowe
2) mBank - Konto dla firmy mBiznes
3) Bank BPH - Konto dla firmy Harmonium
4) MultiBank - Konto firmowe MultiKonto Business Class

INTELIGO - Konto bankowe dla firmy - Konto firmowe

Główne zalety konta w Inteligo:
Nieograniczony dostęp do pieniędzy + darmowa karta Visa Electron + łatwe zarządzanie oszczędnościami + bezprowizyjna wypłata gotówki z ponad 1700 bankomatów i 600 placówek PKO + oprocentowanie wyższe od oprocentowania lokat terminowych w innych bankach.

Zobacz szczegóły lub załóż konto on-line - kliknij w link poniżej:
Inteligo - Konto dla firmy

MBANK - Konto bankowe dla firmy - Konta firmowe mBiznes

Główne zalety konta w mBank:
Bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku + bezpłatne przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego + bardzo wysokie (jak na lokatach) niezależne od salda oprocentowanie środków + łatwo dostępne dopuszczalne saldo debetowe.

Zobacz szczegóły lub załóż konto on-line - kliknij w link poniżej:
mBank - Konto dla firmy mBiznes

BANK BPH - Konto dla firmy - Pakiety Harmonium

Główne zalety konta w Bank BPH:
Wybierz najlepszy rachunek i pakiet dla Twojej firmy + 10 pakietów do wyboru - od firmy jednoosobowej do dużego przedsiębiorstwa + Zestaw bezpłatnych produktów bankowych w każdym pakiecie + WAP, SMS, system bankowości telefonicznej i Internetowej Sez@am - bezpłatnie + I wiele więcej!

Zobacz szczegóły lub załóż konto on-line - kliknij w link poniżej:
Bank BPH - Konto dla firmy - Pakiety Harmonium

MULTIBANK - Konto bankowe firmowe MultiKonto Business Class

Główne zalety konta w MultiBank:
Korzystnie oprocentowane w skali roku + porady specjalistów w Centrach Usług Finansowych + otwarta droga do wszystkich produktów MultiBanku + bezpłatne przelewy do ZUS i US.

Zobacz szczegóły lub załóż konto on-line - kliknij w link poniżej:
MultiBank - Konto firmowe MultiKonto Business Class
Jesteś w dziale: Konta bankowe dla firmy | Najlepsze konta bankowe firmowe, rachunki dla firmy w mBank, Inteligo, Bank BPH, MultiBank.