NAJLEPSZE LOKATY

Szukasz lokaty z wysokim oprocentowaniem? W naszej ofercie znajdziesz najlepsze lokaty takich czołowych polskich banków internetowych jak: mBank (eMax Lokata, mLokata), Inteligo (Lokaty). Główne plusy takiej lokaty to: wysokie oprocentowanie, stała (gwarantowana) stopa procentowa i wiele innych zalet...

Lokaty - Nasz ranking:
1) mBank - eMAX Lokata
2) Inteligo - Lokata

MBANK - Lokaty oszczędnościowe - eMAX Lokata

Główne zalety lokaty w mBank:
Do wyboru dwie lokaty: eMAX Lokata i mLOKATA + eMAX Lokata - możliwa częściowa wypłata środków złożonych na lokacie przed upływem okresu lokaty + eMAX Lokata - dla osób, które chcą oszczędzać w mBanku przez minimum rok i mają wolne środki finansowe + mLOKATA uzupełnia funkcje lokaty a vista eMAX, która jest depozytem o zmiennej stopie procentowej + stała (gwarantowana) stopa procentowa na cały okres trwania mLOKATY.

Zobacz szczegóły lub zamów lokatę on-line - kliknij w link poniżej:
mBank - eMAX Lokata mLokata

INTELIGO - Lokaty oszczędnościowe

Główne zalety lokaty w Inteligo:
Konkurencyjne oprocentowanie lokat Inteligo + do wyboru lokata o zmiennym i stałym oprocentowaniu + bieżące informacje SMS-em o uznaniu odsetek + w przypadku lokaty o zmiennym oprocentowaniu możesz wypłacać kapitał przed upływem terminu lokaty bez utraty odsetek.

Zobacz szczegóły lub zamów lokatę on-line - kliknij w link poniżej:
Inteligo - Lokata
Jesteś w dziale: Lokaty | Najlepsze lokaty bankowe w mBank, Inteligo. Lokaty bankowe oszczędnościowe z wysokim oprocentowaniem.