BANK DOMBANK

Poniżej znajduje się zestawienie najlepszych produktów finanasowych oferowanych przez DomBank, który jest oddziałem GETIN Bank S.A., specjalizującym się w udzielaniu Klientom indywidualnym kredytów zabezpieczonych hipoteką. DomBank funkcjonuje na rynku finansowym od 1 sierpnia 2004 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności, w okresie zaledwie trzech miesięcy, DomBank udzielił kredytów na sumę ponad 100 mln złotych. Tak dynamiczne wejście na rynek kredytów związane jest z atrakcyjną ofertą oraz indywidualnym i elastycznym podejściem do Klienta. Dynamiczny rozwój gwarantuje również tworzenie własnej sieci Biur Kredytowych na terenie całego kraju, w których do dyspozycji Klientów pozostają doświadczeni Doradcy Bankowi. Jako niezależna instytucja DomBank dąży do osiągnięcia miana wiodącej marki hipotecznej w Polsce. Główne produkty finansowe DomBank'u to: kredyt mieszkaniowy, kredyt konsolidacyjny oraz pożyczka hipoteczna. Wszystkie te produkty możesz zamówić on-line klikając w odpowiedni link zawarty w poniższym zestawieniu..

DomBank - Produkty finansowe - Szybkie linki:
1) DomBank - Kredyt mieszkaniowy
2) DomBank - Kredyt konsolidacyjny
3) DomBank - Pożyczka hipoteczna

DOMBANK - Kredyty mieszkaniowe

Główne zalety kredytu w DomBank:
Kredyt w CHF już od 1,95% + kredyt w USD już od 3,76% + akceptacja wszystkich źródeł dochodów + szansa na kredyt dla tych, którzy mają złą historię w rejestrze dłużników + uproszczone badanie zdolności kredytowej dla osób zaufania publicznego.

Zobacz szczegóły lub zamów kredyt on-line - kliknij w link poniżej:
DomBank - Kredyt mieszkaniowy

DOMBANK - Kredyty konsolidacyjne

Główne zalety kredytu w DomBank:
Kredyt w CHF już od 4,82% + kredyt w USD już od 6,46% + akceptacja wszystkich źródeł dochodów + szansa na kredyt dla tych, którzy mają złą historię w rejestrze dłużników + uproszczone badanie zdolności kredytowej dla osób zaufania publicznego.

Zobacz szczegóły lub zamów kredyt on-line - kliknij w link poniżej:
DomBank - Kredyt konsolidacyjny

DOMBANK - Pożyczki hipoteczne

Główne zalety pożyczki w DomBank:
Kredyt w CHF już od 5,28% + kredyt w USD już od 6,91% + akceptacja wszystkich źródeł dochodów + szansa na kredyt dla tych, którzy mają złą historię w rejestrze dłużników + uproszczone badanie zdolności kredytowej dla osób zaufania publicznego.

Zobacz szczegóły lub zamów pożyczkę online - kliknij w link poniżej:
DomBank - Pożyczka hipoteczna
Jesteś w dziale: DomBank | Produkty finansowe oferowane przez DomBank: kredyty mieszkaniowe, kredyty konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne.