KRAJOWY REJESTR DŁUGÓW

Bezpieczny obrót gospodarczy wymaga stworzenia skutecznego narzędzia, które zdyscyplinuje dłużników do terminowego regulowania zobowiązań.

Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej podjęło się tego zadania tworząc Ustawę o udostępnianiu informacji gospodarczych (Dz. U. Nr 50, poz. 424 z 25.03.2003r.). Na jej podstawie uruchomiony został system KRD - Krajowy Rejestr Długów, który w swych rozwiązaniach teleinformatycznych jest jednym z najnowocześniejszych tego typu narzędzi na świecie. A co najważniejsze, jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w historii polskiej gospodarki.

Krajowy Rejestr Długów - Produkty finansowe - Szybkie linki:
1) Krajowy Rejestr Długów - Windykacja

KRAJOWY REJESTR DŁUGÓW - Windykacja

Główne zalety windykacji w Krajowym Rejestrze Długów:
Bezpłatne dopisywanie dłużników do Rejestru + bezprowizyjne odzyskiwanie należności + dostęp do największej w Polsce i zawsze aktualnej bazy danych o dłużnikach + możliwość monitorowania klientów i kooperantów + całodobowe monitorowanie dopisywanych do Giełdy ofert sprzedaży wierzytelności + wyszukiwanie ofert sprzedaży według kryteriów NIP dłużnika.

Zobacz szczegóły lub wygeneruj umowę - kliknij w link poniżej:
Krajowy Rejestr Długów - Wygeneruj umowę - Kontakt z doradcą
Jesteś w dziale: Krajowy Rejestr Długów | Windykacje wierzytelności, krajowy rejestr dłużników, ściąganie długów, skup wierzytelności, czarna lista dłużników , krajowy rejestr dłużników, Biuro Informacji Gospodarczej, czarna lista firm, krajowy rejestr dluznikow, KRD, krajowy rejestr dlugow, odzysk długów, narodowa centrala windykacji, odzyskiwanie długów, czarna lista zadłużonych firm, windykacja należności.