RAIFFEISEN BANK

Poniżej znajduje się zestawienie najlepszych produktów finanasowych oferowanych przez Raiffeisen Bank Polska S.A. W Raiffeisen Bank możesz zarządzać swoimi pieniędzmi w najwygodniejszy dla Ciebie sposób: przez system bankowości internetowej Raiffeisen on-line, przez Centrum Telefoniczne korzystając z Serwisu Automatycznego lub z pomocy Doradców, przez telefon komórkowy w sieci Plus GSM lub Era GSM wybierając odpowiednie opcje z menu. Główne produkty finansowe Raiffeisen Bank to: Konto osobiste, kredyt mieszkaniowy, pożyczka hipoteczna, kredyt gotówkowy, konsumpcyjny, karty kredytowe (Visa Nowa, Visa Classic, Visa Gold). Wszystkie te produkty możesz zamówić on-line klikając w odpowiedni link zawarty w poniższym zestawieniu.

Raiffeisen Bank - Produkty finansowe - Szybkie linki:
1) Raiffeisen Bank - Konto osobiste
2) Raiffeisen Bank - Kredyt mieszkaniowy
3) Raiffeisen Bank - Pożyczka hipoteczna
4) Raiffeisen Bank - Kredyt gotówkowy
5) Raiffeisen Bank - Karty kredytowe

RAIFFEISEN BANK - Konto bankowe osobiste

Główne zalety konta w Raiffeisen BANK:
Jedna opłata miesięczna i wszystko bezpłatnie + wypłata w obcych bankomatach tylko 1 zł, we własnych za darmo + dwa warianty konta do wyboru - Standard i Active + atrakcyjny pakiet konta osobistego i konta lokacyjnego + dostęp do wysokooprocentowanego konta lokacyjnego.

Zobacz szczegóły lub załóż konto on-line - kliknij w link poniżej:
Raiffeisen Bank - Konto osobiste

RAIFFEISEN BANK - Kredyty mieszkaniowe

Główne zalety kredytu w Raiffeisen BANK:
Atrakcyjne oprocentowanie już od 1,95% w CHF + dodatkowa możliwość obniżenia oprocentowania o 1,3% w przypadku kredytów udzielonych w PLN + wstępna decyzja kredytowa już po 2 dniach + wycena nieruchomości lub opłata za polisę ubezpieczeniową na życie na koszt banku + brak dodatkowych opłat np. za wcześniejszą spłatę lub przewalutowanie + 0% prowizji w przypadku zaciągnięcia kredytu Raiffeisen Bank Polska S.A. w celu spłaty kredytu mieszkaniowego w innym banku.

Zobacz szczegóły lub zamów kredyt on-line - kliknij w link poniżej:
Raiffeisen Bank - Kredyt mieszkaniowy

RAIFFEISEN BANK - Pożyczki hipoteczne

Główne zalety pożyczki w Raiffeisen BANK:
Atrakcyjne oprocentowanie już od 3,35% w CHF + wstępna decyzja kredytowa już po 2 dniach + brak dodatkowych opłat np. za wcześniejszą spłatę lub przewalutowanie + wycena nieruchomości lub opłata za polisę ubezpieczeniową na życie na koszt banku.

Zobacz szczegóły lub zamów pożyczkę online - kliknij w link poniżej:
Raiffeisen Bank - Pożyczka hipoteczna

RAIFFEISEN BANK - Kredyty gotówkowe - Kredyt konsumpcyjny

Główne zalety kredytu w Raiffeisen BANK:
Kredyt przeznaczony na dowolny cel + kredyt bez żadnych zabezpieczeń do 60 000 zł + okres kredytowania do 5 lat + możliwość wcześniejszej spłaty części lub całości kredytu .

Zobacz szczegóły lub zamów kredyt on-line - kliknij w link poniżej:
Raiffeisen Bank - Kredyt konsumpcyjny - Kredyt gotówkowy

RAIFFEISEN BANK - Karty kredytowe Visa Nowa, Classic, Gold

Główne zalety karty kredytowej w Raiffeisen Bank:
Karta kredytowa Visa Nowa - oprocentowanie 9,99%. Promocja tylko do 30 listopada! + minimalny wymagany dochód 1450 PLN brutto mies. + nieoprocentowany kredyt do 58 dni + oprocentowanie kredytu od 19% + uproszczone procedury przyznania karty dla klientów innych banków + w ramach opłaty za kartę bezpłatny pakiet ubezpieczeń .

Zobacz szczegóły lub zamów kartę on-line - kliknij w link poniżej:
Raiffeisen Bank - Karty kredytowe
Jesteś w dziale: Raiffeisen Bank | Produkty finansowe oferowane przez Raiffeisen Bank: konta bankowe osobiste, kredyty mieszkaniowe, kredyty na budowę domu, pożyczki hipoteczne, kredyty konsumpcyjne, karty kredytowe Visa Nowa, Classic, Gold.